مقایسه کیف ابزار با جعبه ابزار

چرا بهتر است به جای جعبه ابزار یک کیف ابزار انتخاب کنید؟

مزایای کیف ابزار نسبت به جعبه ابزار

گزینه های مختلفی برای نگهداری و حمل ابزارهایتان در دسترس شماست

اما همه محصولات نگهداری ابزار به راحتی قابل حمل و سازماندهی ابزار نیستند، بسیاری از افراد کیف ابزار را برای نگهداری و حمل ابزار خود انتخاب می کنند.

باید محصولی را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده کنداگر فروشنده یا خرده‌فروش محصولات ابزار هستید، باید بدانید کدامیک در بازار محبوب‌تر هستند و فروش بهتری دارند.

بنابراین، جعبه ابزار یا کیف ابزار کدام بهتر است؟ شکی نیست که کیف ابزار بهتر از جعبه ابزار است ، کیف های ابزار راحت تر، تنوع بیشتر، سازماندهی بهتر، فضای کمتر، راحت تر و کاربردی تر هستند

می توانید با کلیک کردن بر روی کیف ابزار برزنتی دوبل با کف لاستیکی زارا مدل 108 مشخصات و قیمت این محصول را مشاهده نمایید.

از نظر وزن

جعبه های ابزار بزرگ و حجیم هستند و بسته به سبک جعبه ای که انتخاب می کنید، ابزارها به راحتی گم می شوند. جعبه ابزار پلاستیکی سخت به وزن کل بار اضافه می کند و دسته ها اغلب بسیار ناراحت کننده هستند.

از طرف دیگر، یک کیف ابزار سبک وزن است و حمل آن از یک ناحیه کار به منطقه دیگر بسیار آسان استاکثر کیف های ابزار از یک بوم سنگین و بادوام ساخته شده اند، بنابراین وزن ابزار باعث پارگی یا پاره شدن آن با استفاده زیاد از آن نمی شود.

از نظر محفظه ها

برخی از جعبه‌های ابزار دارای محفظه‌های محکم زیادی هستند که اگر پس از پایان استفاده از آن‌ها به طور کامل در محل تعیین‌شده خود قرار نگیرند، مکان یابی ابزارها دشوار می‌شودیک جعبه ابزار سازماندهی نشده بدون محفظه می تواند پیدا کردن ابزار مورد نیاز در زمان نیاز را دشوارتر کند.

هنگامی که ابزار خود را در داخل کیف ابزار جدید خود قرار می دهید، از کیف ها استفاده کنیداین کیف ها به شما امکان می‌دهند ابزارهای خود را به صورت عمودی ذخیره کنید، به طوری که هرگز مجبور نشوید کاری را که انجام می‌دهید متوقف کنید تا همه چیز را برای پیدا کردن پیچ‌گوشتی، آچار یا مجموعه سوکت‌های مناسب خود بیابیدبرخی از کیف های ابزار زیباتر ما بیش از 20 کیف جداگانه در داخل و خارج کیف ابزار دارند که آنها را برای ذخیره سازی سازمانی بسیار راحت می کند.

محفظه های جعبه ابزار اغلب بسته می شوند، که برای حمل ابزار عالی است، اما برای حمل آنها در محل کار چندان عالی نیستیک کیف ابزار به جای توقف برای باز کردن جعبه ها، دسترسی به یکی از کیف های متعدد برای بازیابی ابزار را بسیار راحت تر می کند.

مزایای کیف ابزار :

کیف ابزار این قابلیت را دارد که زیپ بسته شود و مانند یک جعبه ابزار معمولی حمل شود یا می توانید آن را باز کنید و به طور موثر فضای داخلی را افزایش دهیدطراحی دهانه پهن به شما امکان می دهد سیم کشش، چند ابزار برقی و یک بسته باتری شارژ شده را در کیف بیندازید و آن را روی شانه خود حمل کنیدتسمه های شانه ای قابل تنظیم و بالشتکی آنها را بسیار راحت می کند.

جعبه ابزار قابلیت گسترش یا بند شانه ای قابل تنظیم را برای سهولت حمل ارائه نمی دهدبرای اقلام بزرگتر باید جعبه ابزار را با سایر جعبه ها یا کیف ها ترکیب کنید.

جهت مشاهده قیمت  انواع لوازم جانبی  وارد شوید.محافظت از اقلام کوچک

بسیاری از کیف های ابزار دارای چند آیتم هستند که ما هرگز نمی‌توانیم بدون آن‌ها زندگی کنیم و آن‌ها فضاهای خالی برای تلفن‌های همراه و تبلت‌ها و حلقه‌های D برای کلیدها و سایر اقلام کوچک هستند

ضد آب و مقاوم در برابر آب

اگر نگران رطوبت یا باران هستید که کیف ابزار را خراب می کند، می توانیم به شما اطمینان دهیم که کیف های ابزار ضد آب و دارای پایه های مقاوم در برابر آب هستند،  این بدان معنی است که شما هرگز مجبور نیستید کار را متوقف کنید زیرا هوا بارانی یا گل آلود است.

اندازه ها و سبک ها

کیف های ابزار در اندازه ها و سبک های مختلف موجود هستند و توصیه می کنیم یکی را انتخاب کنید که برای نیازهای شما مناسب تر استممکن است متوجه شوید که یک کیف دستی با بند شانه ای اختیاری به خوبی کار می کند یا ممکن است تصمیم بگیرید که یک نسخه کوله پشتی با نیازهای شما خیلی بهتر مطابقت دارد.

قابل حمل بودن

اکثر کاربران فقط از ابزار در یک مکان استفاده نمی کنند، بلکه باید ابزار را از یک مکان به مکان دیگر منتقل کنند، بنابراین قابل حمل بودن بسیار مهم است.

جعبه ابزار :

جعبه های ابزار معمولاً سایز های بزرگ و حجیمی دارند و معمولاً فقط با یک دسته ساده عرضه می شود، در حالی که جعبه ابزار غلتکی مجهز به چرخ فقط به آنها اجازه می دهد تا روی زمین صاف حمل شوند. اگر کاربر نیاز دارد جعبه ابزار را از ماشین خالی کند یا جعبه ابزار را از پله ها بالا بیاورد، راهی جز دستی کردن آن وجود ندارد. چه کسی می تواند جعبه ابزار حجیم را بدون خستگی حمل کند؟ بدیهی است که جعبه ابزار قابل حمل نیستند.

می توانید با کلیک کردن بر روی جعبه ابزار فلزی 30 سانتی 3 طبقه مدل RH-9171رونیکس مشخصات و قیمت این محصول را مشاهده نمایید.


کیف ابزار :

اکثر کیف های ابزار دارای دسته یا بند شانه ای برای حمل هستند، کیف های ابزار کوله پشتی به کاربر اجازه می دهند آن را به پشت حمل کند، کیف های ابزار کمری به کاربر این امکان را می دهد که آن را به دور کمر ببندد (حتی می توانید آویزهایی اضافه کنید تا حمل آن آسان تر شود). ، اینها همه نشان می دهد که حمل و نقل کیف های ابزار بسیار آسان است. در مقایسه با جعبه ابزار، کیف های ابزار قابل حمل تر هستند.

از لحاظ ماندگاری

اگر نمی خواهید محصول پس از چند بار استفاده شکسته شود، باید دوام آن را جدی بگیرید. بنابراین کدام یک بادوام تر است، کیف ابزار یا جعبه ابزار؟

جعبه ابزار :

مواد برای ساخت جعبه ابزار عبارتند از: پلاستیک، آهن، فولاد ضد زنگ، آلیاژ آلومینیوم و غیره. در میان آنها، مواد پلاستیکی نمی توانند ضربه های با مقاومت بالا را تحمل کنند، بنابراین جعبه ابزار پلاستیکی به راحتی شکسته می شود. جعبه ابزار آهنی بسیار راحت زنگ می زند، وقتی رنگ کنده می شود، قسمت آسیب دیده به تدریج زنگ می زند، هیچکس نمی خواهد ابزار خود را در کنار زنگ قرار دهد! در مورد جعبه ابزار ساخته شده از فولاد ضد زنگ و آلیاژ آلومینیوم، دوام بسیار خوبی دارند، سخت هستند و زنگ نمی زنند و برای مدت طولانی قابل استفاده هستند.

کیف ابزار :

کیف های ابزار معمولا از پلی استر، نایلون یا چرم بادوام ساخته می شوند، کیف های ابزار همیشه مجهز به دوخت های سنگین و پرچ های مخصوص هستند که باعث می شود درزهای کیف ابزار به راحتی پاره نشوند و تمام مواد کیف های ابزار به طور خاص ساخته می شوند. برای دوام انتخاب شده است.

علاوه بر این، تمیز کردن کیف ابزار شما به درستی می تواند دوام آن را حفظ کند، راهنمای تمیز کردن کیف های ابزار شما. بنابراین، کیف های ابزار نیز بادوام هستند. برای داشتن کیف های ابزار بادوام تر، یک سازنده کیف ابزار خوب انتخاب کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید

 

تماس با ما

تلفن : 02166347589 -02166344825

پست الکترونیک:info@vipabzar.com

تهران خیابان امام خمینی جنب بیمارستان سینا کوچه شهید میرزایی پلاک 30 پاساژ محسن طبقه سوم واحد 60 (امکان خریدحضوری کالاوجودندارد)

  • نماد ساماندهی
  • logo-samandehi
جدیدترین های Vipabzar در نرم افزار موبایل نسخه اندروید 

دانلود نسخه اندروید

دانلود نسخه آیفون

تمامی حقوق محفوظ می باشد

طراحی سایت نونگار پردازش